Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace

Nabídka zájezdů do Egypta se slevou až 92%

Chcete jako první vědět o akčních slevách zájezdů? Zajímavostech a novinkách?
Bonus: 300 Kč na první nákup zájezdu

Egypt a ženy

Dávejte si pozor na muže, pokud jste ženou v Egyptě

Pokud jste žena a vyrážíte do Egypta, vězte, že nezáleží, zda jste mladá nebo stará, tlustá nebo hubená, blondýna či brunetka, hezká či s vadou na kráse. V Egyptě budete mít nápadníků vždycky dost. A Egypťané jsou často i velmi pohlední.

Egypťané si chtějí užít nebo se oženit

V Egyptě si opravdu můžete výborně zvýšit sebevědomí. Muži se za vámi budou otáčet, budou s vámi flirtovat, budou vás milovat, budou si vás chtít vzít.

Většinou jsou ale tak sladcí a naslibují vám hory doly jen proto, aby si s vámi užili. Jiní si vás budou chtít doopravdy vzít, ne však z lásky. V Egyptě nejsou platy nic moc a někteří Egypťané by se rádi oženili do Evropy, aby si mohli polepšit.

Výjimky existují, ale zkuste se raději nezamilovat.

Jak se k vám budou chovat?

Že vás bezmezně milují vám budou klidně opakovat od rána do večera. Pokud s nimi cukrovat nechcete, mělo by stačit dát jim to jasně najevo. Evropských turistek je dost, vyberou si jinou. Egypťané jsou ukecávači, budou vás přemlouvat, abyste s ním šla do jejich bytu, ale neudělají nic, co nebudete chtít.

Oblečení a plavky

Egypt je muslimská země, ženy chodí běžně zahalené. Na veřejných plážích se také koupou oblečené a je vhodné to ctít. Hotely mají ale soukromé pláže, takže pokud se jdete koupat na hotelovou pláž, nevadí, že máte tanga plavky, bez problémů se můžete koupat a opalovat nahoře bez. Stejně tak i v okolí hotelových bazénů. Pokud jdete do hotelového baru je lepší se obléci, ve vnitřních prostorách hotelu je to již většinou nutné.

Na veřejnosti byste raději neměly nosit minisukně a velké výstřihy. Mohlo by se stát, že Egypťané se budou cítit pohoršeni nebo na váš účet uštědří i nějakou nepříjemnou poznámku.

Nabídka zájezdů do Egypta se slevou až 92%

Chcete jako první vědět o akčních slevách zájezdů? Zajímavostech a novinkách?
Bonus: 300 Kč na první nákup zájezdu

X
Zůstaňte s námi ve spojení